Günümüzde estetik dolgular çürük diş tedavisinde, amalgam dolguların değiştirilmesinde ve dişlerin formunun yeniden biçimlendirilmesinde kullanılmaktadır. Son teknolojiler sayesinde yapılan dolgular kendi dişinizin renginde ve formunda olur. Amet urna ornare euismodSed condimentum.
Tusce nec iaculis risus hasellus nec sem sed tellus malesuada porttitor. Mauris scelerisque feugiat ante in vulputate. Nam sit amet ullamcorper tortor. Phasellus posuere facilisis cursus. Nunc est lorem, dictum at scelerisque sit amet, faucibus et est. Proin mattis ipsum quis arcu aliquam molestie.
Günümüzde estetik dolgular çürük diş tedavisinde, amalgam dolguların değiştirilmesinde ve dişlerin formunun yeniden biçimlendirilmesinde kullanılmaktadır. Son teknolojiler sayesinde yapılan dolgular kendi dişinizin renginde ve formunda olur.

Zirkonyum Diş

Zirkonyum Diş tedavi merkezimizin diş hekimlerinin ana gereksinimleri olan estetik, sağlamlık,dayanıklılık idoku uyumu ve doğallık konularında bugüne kadar ulaşılan en büyük kaliteye sahip bir üründür. Estetik diş hekimliğinde her geçen gün metal alt yapılı porselenlerden uzaklaşılıyor. Biyolojik uyum, doğal görüntü, estetik ve mekanik direnç gibi istediğimiz tüm özelliklere sahip olan bu sistemde alt yapı olarak metal yerini alan beyaz bir alaşım olan zirkonyum kullanılır. Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde hem de arka dişlerde kullanılabilecek kadar sağlam ve estetik olmaları sebebiyle ayrıca tamamen seramik, metal içermeyen bu dişler katman katman işlenerek dişin derinlemesine mevcut tüm dokuları da renk ve tonlama olarak taklit edilebilmektedir ve güvenle tercih etmekteyiz. Bu sistemler kişilerin yaşam kalitesini arttırmak ve korumaktadır.

Zirkonyum Diş

işlerimizde ve tüm nesnelerde görünüm ışık ile olmaktadır. İşte metaller üzerlerinde yer alan seramiğin aksine ışığı geçiremeyerek yansıtmaktadırlar.Zirkonyum tamamne zirkon maddesini içeren ve ışığı geçiren estetik diştir.

Referanslarımız

Estetik Diş Hekimliği

Günümüz modern diş hekimliği estetik çözümler sunmakta.Bu tedavilerden bazıları.

İletişim

Diş tedavileri ve dişleriniz ile ilgili tüm sorularınız için


Telefon: +90 212 661 69 79
Gsm No: +90 0549 347 4 3 47
E-mail: estetik.dentist@gmail.com